Please find our 2019 Teams listed below.  If you cannot find your name please contact our Registrar right away (Registrations@camdentigers.com.au).

Position in team is subject to completion of registration and payment of registration fees.

Team Grading (Division) is only provisional until the Macarthur Association Grading meeting.

Team meeting will be organised for teams without Coach/Manager in the coming weeks.

U12 Boys – Div 1 U12 Boys – Div 2 Black
No. First name: Last name: No. First name: Last name:
1 Nicholas Ciccone 1 Phinnean Bracken
2 Joshua Davison 2 Cooper Brown
3 Christopher Foti 3 Jackson Delamare
4 Lucas Gowing 4 Lucas Finney
5 Joel Kontista 5 Jackson Hickey
6 Cruz Lees 6 Jasper Kelly
7 Harry Martin 7 Orlando Kelly
8 Justin Motti 8 Alexander Keramea
9 Haddon Palmer 9 Chase Parker
10 Matthew Patterson 10 Maximilian Poppleton
11 Rhyley Popovic 11 Darcy Pulling
12 Luke Severin 12 Kade Rae
13 Lachlan Suffell 13 Thomas Robertson
14 Baylen Wetsteyn
COACH: TBA COACH: Ben Poppleton

 

U12 Boys – Div 2 Orange U12 Boys – Div 3
No. First name: Last name: No. First name: Last name:
1 Constantino Andreou 1 Matthew Borg
2 Jackson Cox 2 Lachie Bray
3 Jack Elliott 3 Owen Cox
4 Jayden Estephan 4 Charlie Dolan
5 Patrick Guanco-Lavcrato 5 Adrian Fam
6 Robert Karolis 6 Joshua Galinaitis
7 Christian Mifsud 7 Joshua Held
8 Zach Moroney 8 Tyreese Nelson
9 Dominic Neville 9 Joshua Woods
10 Jude Potts 10 Jayden Woods
11 Adam Rafarachi 11 Benjamin Zafosnik
12 Flynn Roach
COACH: TBA COACH : TBA

 

U13 Boys – Div1 U13 Boys – Div 2 Black
No. First name: Last name: No. First name: Last name:
1 Matthew Brewster 1 Jaden Acres
2 Joseph Christl 2 Kobi Burnett
3 Noah Douglas 3 Luke Cutajar
4 Mitchell Garbutt 4 Jackson Daley
5 Lennox Geiger 5 Yaqoub Darwich
6 Reilly Isbister 6 Corey Flood
7 Isaiah Kellaway 7 Oscar Haldenby
8 Hayden Muller 8 Cooper Healey
9 Joshua Newman 9 Dylan Lee
10 Luka Nisevic 10 Aryan Nelson
11 Nicholas Reid 11 Caleb Pritchard
12 Jacob Reid 12 Damian Thomas
13 Andrew Simmons 13 Vince Vaccaro
14 Amir Soubra 14 Kai Williams
15 Koda Stafford
COACH: Anthony Luna COACH: TBA

 

U13 Boys – Div 2 Orange U13 Boys – Div 3
No. First name: Last name: No. First name: Last name:
1 Corey Bueno 1 MARCUS Adamson-Broadbent
2 Jack Duffell 2 Yusuf Alshakarcchi
3 Thomas Gahan 3 Deakin Coman
4 Carter Gale-Kenny 4 Thomas Connelly
5 Harrison Gauci 5 Max Dunshea
6 Joshua Harris 6 Jamie Durman
7 William Hayes 7 Joshua Gallo
8 Jared Millen 8 Yadav Krishna
9 Patrick Salecich 9 Joshua Lewis
10 Kaden Savage 10 Lachlan Siemon
11 Santino Sciberras 11 Keon Smart
12 Cooper Smith 12 Jesse Ucar
13 Giuseppe Stambe 13 Matthew Van Oplo
14 Wyatt Taylor 14 Patrick Ward
COACH: David Gale COACH: TBA

 

U14 Boys – Div 1 U14 Boys – Div 2
No. First name: Last name: No. First name: Last name:
1 Max Banks 1 Christian Burnett
2 Xander Benad 2 Daniel Cheung
3 Matthew Burnett 3 Ethan Coleman
4 Bailey Cave 4 Harrison Curl
5 Lachlan Davis 5 Jessie Gauci
6 Blake Garbutt 6 Ieuan King
7 Samuel Gelder 7 Nicholas Licina
8 Hayden Goulder 8 Caleb Morgan
9 Morgan Isbister 9 Alexander Polatos
10 Corey Lee 10 Isaac Silva
11 Cooper Mangan 11 Samuel Smukulis
12 Matthew Maruncic 12 Nicholas Solomon
13 Corey Muscat 13 Shelby Someracz
14 Aydin Mustafa 14 Zac Someracz
15 Ryan Sousa 15 James Stevens
16 Kye Stallard 16 Ryan Wood
COACH: Russell Davis COACH: TBA

 

U14 Boys – Div 3
No. First name: Last name:
1 Khalid Abdi Rashid
2 Julian Aloisi
3 Ryan Carter
4 Leo Chinchilla
5 Caleb Clarke
6 Andrew Cooke
7 Aydan Crowe
8 Jackson Cunnion
9 Kiran Das
10 Ryan John
11 Yadav Krishna
12 Christopher Lentini
13 Isaac Orton
14 Lachlan Rawnsley
15 Macs Rubain
16 Kaiden Vandersteen
COACH: TBA

 

U15 Boys – Div 1 U15 Boys – Div 2
No. First name: Last name: No. First name: Last name:
1 James Batshon 1 Milad Albadawi
2 Luke Berrios 2 Malik Albadawi
3 Jack Carey 3 Michael Bautovich
4 Ronit Chand 4 Luke Belay
5 Joshua De Martin 5 Nicholas Boaro
6 Julian Doriguzzi 6 Jed Capaldi
7 Jack Douglas 7 Joel Chillmaid
8 Riley Flowers 8 James Dolan
9 Thomas Graham 9 Jacson Finney
10 Kyah Gruosso 10 Christian Friscic
11 Nathan Lockwood 11 Daniel Kral
12 Liam Mills 12 Riley Mitchell
13 Liam Richardson 13 Sean Murtagh
14 Reece Smit 14 Jordon Romeo
15 Campbell Welsh 15 Joesph Walsh
COACH: Karl Batshon COACH: TBA

 

U15 Boys – Div 3
No. First name: Last name:
1 Zachary Adams
2 Callan Baxter
3 Khaled Beyrouti
4 Jarred Buttigieg
5 Jonah Cutajar
6 George Elliott
7 Bailey Geale
8 Alexander Giakoumelos
9 Joesph Imbruglia
10 Alexander Joyce
11 Patrick O’Neill
12 Joshua O’Flynn
13 Rocky Pelle
14 Zack Quig
15 Oliver Tucker
16 Hunter Vella
COACH: Duncan Joyce

 

U16 Boys – Div 1 U16 Boys – Div 2
No. First name: Last name: No. First name: Last name:
1 Lachlan Baldi 1 Abdullah Aljorni
2 Joseph Bampton 2 Aaron Caruana
3 Matthew Debono 3 Liam Cassar
4 Lachlan Drakefield 4 Blake Evangelatos
5 Aiden Lopez 5 Joshua Herisson
6 Brendon McDonald 6 Jack Johson
7 Matthew Meredith 7 Emanuel Jurado
8 Samuel Musgrave 8 Travis Lamont
9 Andrew Rixon 9 Zachary Martin
10 Matteo Serret 10 Baedyn Silbery
11 Aidan Stafford 11 Noah Smith
12 Cody Warr-ford
13 Nicholas Whatmough
14 Daniel Xie
COACH: Lee Pattinson COACH: TBA

 

U17 Boys – Div 1 U18 Boys – Div 1
 No. First name: Last name: No. First name: Last name:
1 Dylan Baxter 1 Aaron Baker
2 Daniel Edwards 2 Julian Britton
3 Mitchell Gunn 3 Bailey Britton
4 Scott Lalor 4 Joel Cooke
5 Cristian Lopreiato 5 Samuel Fenech
6 David McGregor 6 Jai Flowers
7 Justin Nutley 7 Lachlan Harris
8 Nicholas O’Neill 8 Jayden Jakab
9 Aaron Peters 9 Connor Kalpou
10 Manny Samuriwo 10 Christiaan Leenders
11 Luke Simmons 11 Harrison Liddle
12 Jordan Stanojev 12 Cooper Orton
13 Lachlan Swindale 13 Trent Pierce
14 Ante Zoric 14 Bradley Roberst
15 Kye Sussman
COACH: George Labbad COACH: Jack Harris

 

U12 Girls
No. First name: Last name:
1 Laila Archibald
2 Bella Gorman
3 Asha Healey
4 Mackenzie Hornman
5 Olivia Josipovic
6 Natasha Lone
7 Olivia Luke
8 Cody Morrison
9 Jordana Nash
10 Ebony Payne
11 Abbey Rafferty
12 Paige Young
COACH: TBA

 

U13 Girls
 No. First name: Last name:
1 Mary-Anne Ball
2 Brittany Bartolo
3 Victoria Bersais
4 Elise Burgess
5 Taylor Duke
6 Rebekah Fenech
7 Jade Fishlock
8 Tamika-Beee Hornby
9 Dakota Jackson
10 Logan Losurdo
11 Emily McDonald
12 Pia McMahon
13 Laura Rixon
14 Emma Southam
15 Mia Swindale
COACH: TBA

 

U14 Girls
 No. First name: Last name:
1 Amelia Azzopardi
2 Megan Darby
3 Zarah Inglis
4 Jessica Maher
5 April McDonald
6 Sienna Moss
7 Ashleigh Ohlson
8 Amelie Ormerod
9 Alixandria Paget
10 Lauren Perrin
11 Emily Ripoll
12 Alyssa Scullino
13 Tia Vance
COACH: Wally Van Gool

 

U16 Girls – Div 1 U16 Girls – Div 2
No. First name: Last name:  No. First name: Last name:
1 Emily Allanson 1 Charlotte Bartolo
2 Jessica Anderson 2 Cidalia Bersais
3 Bianca Chinchilla 3 Laura Drinnan
4 Emily Desfosses 4 Brooke Fehrenbach
5 Amarie Eid 5 Claudia Geiger
6 Jessica Ellis 6 Ebony Hutchinson
7 Annalise Hodson 7 Lisa Kanatli
8 Ashlee Mcgee-uren 8 Liana Kotevski
9 Caitlin McSavaney 9 Brooke Quinn
10 Kaitlyn Myers 10 Lauren Scullino
11 Samantha Rouland 11 Tameyka Verter
12 Imogen Stuart 12 Hannah Zappia
COACH: Greg Rouland COACH: TBA