Please email camdentigersfc@yahoo.com if you think there are any mistakes or omissions.

Camden Tigers Representative  Team Coaches .

———————————————————————————————————————————

2022

FNSW League Three Men’s
1st Gary Seymour
U20’s David Seniuk
GK Coach Wally Lachowicz
   
FNSW Boys’ Youth League Three
TD Jamie Mair
U18’s Jamie Mair                  Rod Ciantar
U16’s Mark Richardson
U15’s Adam Lovering
U14’s Arvind Lal
U13’s Jamie Jones
   
FNSW League One Women’s
1st Troy Witton
U20’s Mark Pace
   
FNSW Girls’ Youth League Two
TD Julia Chernoukha
U16’s TBC
U15’s Samuel Knockles
U14’s Ben Baxter

———————————————————————————————————————————

2021

NPL4 Men’s
1st Dean Bradley
U20’s Gary Seymour
GK Coach Wally Lachowicz
   
Boy’s NPL2
TD David Seniuk
U18’s Rod Ciantar
U16’s Jamie Jones
U15’s Adam Lovering
U14’s David Seniuk
U13’s Arvind Lal
   
Girl’s Conference League
TD Julia Chernoukha
U17’s Mark Pace
U15’s Julia Chernoukha
U14’s Samuel Knockles


2020
———————————————————————————————————————————

NPL4 Men’s
1st Rod Henderson
U20’s Gary Seymour
GK Coach Wally Lachowicz
   
Boy’s NPL2
U18’s David Seniuk
U16’s Rod Ciantar
U15’s Peter Tsembelis
U14’s Jamie Jones
U13’s Matthew Symons
   
Girl’s Conference League
TD Julia Chernoukha
U17’s Helen Curl
U15’s Mark Pace
U14’s Greg Dichinson              Julia Chernoukha


2019
———————————————————————————————————————————

NPL3 Men’s
1st Dean Bradley
U20’s Geoff Norton
U18’s Gary Seymour
GK Coach Nikodin Matic
   
Boy’s NPL2
TD Rod Henderson
U16’s David Seniuk
U15’s Daniel Berenger
U14’s Adam Mammoliti
U13’s Jamie Jones
   
Girl’s Conference League
U17’s Rod Henderson
U15’s Paul Sciberras
U14’s Mark Pace


2018
———————————————————————————————————————————

NPL3 Men’s
1st Dean Bradley
U20’s Geoff Norton
U18’s Rod Henderson
   
Boy’s NPL2
TD Rod Henderson
U16’s Rod Ciantar
U15’s David Seniuk
U14’s Daniel Berenger
U13’s Adam Mammoliti
   
Girl’s Conference League
U17’s Greg Dickinson
U15’s Karl Batshon
U14’s Mark Pace

 

2017———————————————————————————————————————————

State League Men’s
1st Dean Bradley
U20’s Geoff Norton
U18’s Danny Semaan

———————————————————————————————————————————

2016

State League Men’s
1st Dean Bradley
U20’s Geoff Norton
U18’s Mark Godwin
   
Boy’s Regional Conference League
U16’s Jesse Kennedy
U14’s Rod Ciantar
U13’s Michael Gowing

———————————————————————————————————————————

2015

State League 2 Men’s
1st Dean Mackechnie
U20’s Dean Bradley

———————————————————————————————————————————

2014

State League 1 Men’s
1st Dean Mackechnie
U20’s Troy Witton
U18’s John Astudillo
U16’s Roy Swift
   
Boy’s Regional League
U15’s Mark Godwin
U14’s Jesse Kennedy
U13’s Mark Pace
U12’s Nathan Starr

———————————————————————————————————————————

2013

State League 1 Men’s
1st Ian Lloyd                                Andrew Montgomery
U20’s   Troy Witton
U18’s John Astudillo
U16’s Trent Stallard

 

———————————————————————————————————————————

 

 


Back to Honour Board